O sobie

Fotografia szczególnie reportażowa taka jak ślub to wielkie wyzwanie dla każdego fotografa. Jest bardzo wymagająca, a przede wszystkim nieprzewidywalna i zaskakująca. Jako plastyk i fotograf bardzo lubię tego typu wyzwania i cieszę się z tego, że mogę spełniać się artystycznie na Waszych uroczystościach weselnych przysparzając Wam wiele radości i zaskoczenia przy odbiorze gotowego materiału.

Pomaga mi w tym nie tylko ponad piętnastoletnie doświadczenie profesjonalny sprzęt czy też wykształcenie, ale przede wszystkim Wasza współpraca, podejście i zaangażowanie w naszą wspólną pracę. Uczestnicząc w Waszej uroczystości staram się ją pokazać w taki sposób abyście nawet po wielu latach z przyjemnością i ochotą do niej często powracali.

Oczywiście, pomimo że uprawiam fotografię artystyczną i mam pewne swoje różnorodne wizje i upodobania, to nie znaczy, że nie jestem otwarty na nowe ciekawe pomysły z Waszej strony (człowiek uczy się całe życie). Dlatego nie wyobrażam sobie wykonywania usługi bez wcześniejszego spotkania i uzgodnienia szczegółów.

Ci, którzy mnie znają lub, dla których pracowałem wiedzą, że jestem bardzo kontaktową osobą, co podkreślam szczególnie bardzo pomaga przy tego rodzaju pracy.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zapraszam do oglądnięcia galerii oraz skorzystania z moich usług.