O mnie

Fotografia szczególnie reportażowa taka jak ślub to wielkie wyzwanie dla każdego fotografa. Jest bardzo wymagająca, a przede wszystkim nieprzewidywalna i zaskakująca. Jako plastyk i fotograf bardzo lubię tego typu wyzwania i cieszę się z tego, że mogę się spełniać artystycznie na Waszych uroczystościach weselnych przysparzając Wam wiele radości i wzruszeń przy odbiorze gotowego materiału.

Pomaga mi w tym nie tylko wieloletnie doświadczenie (dodam, że param się tym fachem już ponad 26 lat) profesjonalny sprzęt czy wykształcenie, ale przede wszystkim Wasza współpraca, podejście i zaangażowanie w naszą wspólną pracę. Uwieczniając Waszą uroczystość staram się ją pokazać w taki sposób abyście nawet po wielu latach z przyjemnością i ochotą do niej powracali.

Oczywiście pomimo, że jestem artystą i mam pewne swoje wizje i upodobania, to nie znaczy, że nie jestem otwarty na nowe trendy i ciekawe pomysły również z Waszej strony.

Dlatego też nie wyobrażam sobie współpracy bez wcześniejszego spotkania i uzgodnienia wszelkich szczegółów z Wami.

Ci którzy mnie znają, dla których pracowałem wiedzą, że jestem otwartą i bardzo kontaktową osobą, co podkreślam szczególnie jest bardzo ważne przy wykonywaniu tego typu zleceń.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zapraszam do oglądnięcia mojej galerii oraz skorzystania z moich usług.

Podpis
Close Menu